رهنمودهای جستجوگرها برای استفاده آسان از Google

0 Comments

برای کشف این موضوع ، من وارد کار چاپ مقاله شدم و شروع به خواندن هر مقاله ای کردم که می توانم از راه صحیح نوشتن و انتشار آنلاین هنرها بخوانم.

آنها معمولاً با استفاده از فهرست بندی شده سئو  درمورد پیوندها ، که معمولاً می تواند یکی از محبوب ترین یا بهترین وب سایت ها باشد ، شروع می کنند و بنابراین آنها پیوندها را دنبال می کنند تا پیوندهای بیشتری پیدا کنند و به پایگاه داده شما اضافه می شوند. متأسفانه این امر باعث می شود كه بیشتر موتورهای جستجو نسبت به محبوب ترین وب سایتهای جهانی تعصب داشته باشند. خزنده وب ممکن است فقط عنوان و URL را ارسال کند یا می تواند کل صفحه شما را ارسال کند.

به نظر می رسد به اندازه کافی ساده ، به طور موثر؟ به همان راحتی که به نظر می رسد ، بسیار بیشتر از این. اینترنت دنیایی پررونق ، سریع و با فناوری پیشرفته است که در آن همه موارد باید بزرگتر و از آنچه در گذشته بود وجود داشته باشد. هزاران هزار وب سایت در آنجا وجود دارد که تقریباً همه آنها شبیه شما هستند. دقیقاً چگونه می خواهید وب سایت خود را از آنچه رقابت اعلام شده متمایز کند؟ چگونه اطمینان حاصل می کنید که مشتریان ابتدا به سایت شما می آیند ، شما را به دست می آورند؟

بسیاری از ارائه دهندگان جستجوگرها از رویه های غیراخلاقی “هرزنامه” استفاده می کنند ، صرفاً ارزان ، آسان برای اجرا و نتایج بسیار کوتاه مدت ارائه می شوند. از ارائه دهنده هایی که از آنها استفاده می کنند خودداری کنید.

هنگامی که من برای اولین بار شروع به بازاریابی آنلاین کردم ، تمام مطالب گورو را در مورد خرید آگهی ها ، تبلیغات و غیره مطالعه کردم. مردم در حال جمع شدن هستند که تازه شروع شده است. سعی می کردم پول در بیاورم ، نه اینکه هرچه داشتیم بدهم.

شما برای سرمایه گذاری طولانی مدت در سایت rrnternet خود باید به فکر بهینه سازی موتور جستجو باشید. این یک تلاش بازاریابی مداوم است که پایداری لازم دارد. یک فرد شروع به اجرای تکنیک های بهینه سازی می کند ، به یاد داشته باشید که چندین ماه قبل از دیدن نتایج لازم است ، بنابراین کمپین بهینه سازی موتور جستجو. در اینجا چند نکته وجود دارد که بعداً می تواند به بهبود رتبه سایت های اینترنتی کمک کند.

مکان کلمه کلیدی شما می خواهید کلمات کلیدی انتخاب شده را تا حد ممکن در صفحات وب خود قرار دهید. محتوا به عنوان شماره یک مکان که در آخر قرار می گیرد عمل می کند. سعی کنید حداقل از سطح تراکم کلمات کلیدی 2٪ در هر صفحه خوب استفاده کنید ، یعنی در واقع از هر 100 کلمه محتوای 2 کلمه کلیدی ذکر کنید. همچنین ، هر زمان که توانایی داشته باشید ، کلمات کلیدی خود را در برچسب های META صفحات وب خود قرار دهید. اگر از تصاویر استفاده می کنید ، سعی کنید برچسب های ALT را شامل کلمات کلیدی و عبارات کلیدی خود کنید. عناوین صفحه شما همچنین باید کلمات کلیدی را در هر یک از آنها نشان دهد.

4) با استفاده از URL چه کاری می توانند برای شما انجام دهند؟ ایده واقعی ممکن است نیاز به افراد داشته باشد ، دایرکتوری ها (سایت هایی که موضوعات مختلفی را در سایت قرار می دهند) بیشتر مد شده اند. با این حال ، قرار دادن URL خود در دایرکتوری که در داخل سایت شما اعمال نمی شود ، ممکن است ضرری بیش از فایده داشته باشد (به عنوان مثال قرار دادن سایت خانه و باغ خود در سایت Surfer). به همین ترتیب ، نترسید که بپرسید URL شما اخیراً کجا قرار گرفته است